Přátelé japonské zahrady Aizen,
zahrada je pro letošní rok již zavřená, a tak bychom vám rádi poděkovali. V roce 2017 se nám na zahradě podařilo vysadit několik stovek stromů a keřů. Zahrada se tak může pyšnit cennými rostlinami a bude se pro vás v budoucnu ještě více zelenat a kvést. Z čeho ale máme úplně největší radost je to, že většinu pečlivě vybraných stromů jste na našich akcích zasadili vy, návštěvníci a přátelé zahrady. Moc vám za to jménem nás i zahrady děkujeme a doufáme, že se budete i nadále na zahradu vracet. Děkujeme také za to, že jste se k zahradě po celý rok chovali slušně. I díky tomu můžeme zahradu Aizen nabízet jako veřejné místo pro různorodé akce a aktivity.
Příští rok 2018 pro nás bude velmi důležitý. Děláme všechno pro to, abychom mohli začít realizovat naše vize. Proto sháníme dobrovolníky, sponzory a finance, zapojujeme Město Říčany, spolupracujeme s architekty, studenty a ostatními ochotnými lidmi, kteří přišli s dobrým nápadem. Chystáme pro vás několik akcí a pracujeme na projektu bonsajového muzea a realizace dalších terénních úprav v zahradě, včetně např. vybudování staveb pro návštěvníky a rozšíření jezírka s koi kapry.
Těšíme se, že se od jara opět budeme na zahradě potkávat. Pokud byste měli chuť nám jakýmkoliv způsobem pomoci, budeme moc rádi, když se nám ozvete.

%d blogerům se to líbí: